Har du en utfordring?

Du er velkommen til et kostnadsfritt og uforpliktende møte, tilbake får du en tilstandsrapport som gir deg et bilde av hva som kreves for videre vekst og utvikling. Vi har ingen fasit, men vi har mange gode råd. Fyll ut skjemaet under eller ta kontakt med en av våre rådgivere!

Navn *
Navn
Gratis tilstandsrapport
 

Våre rådgivere


bakketeig.png

Magnar Bakketeig

Siviløkonom, NHH

+47 928 84 552

MAGNAR.BAKKETEIG@NORDCAP.NO

 Forretningsutvikling, ledelse, styrearbeid. 

skage.png

Torstein Skage

M.Sc. Management, University of Surrey 

 +47 480 95 690

TORSTEIN.SKAGE@NORDCAP.NO

Forretningsutvikling, kommersialisering/omstilling/vekst, kapitaltilførsel, styrearbeid.

IMG_0558_HERLAND.jpg

Trond Herland

Økonom, NHHK og BI

+47 924 63 282

trond.herland@nordcap.no

Rekruttering, organisasjonsutvikling, coaching. 

 
skibenes.png

Per Skibenes

Organisasjonspsykolog, UiB

+47  480 16 900

per.skibenes@nordcap.no

Rekruttering, lederutvikling og forretningsutvikling

k-hilde.png

Kjell Hilde

Siviløkonom, NHH

+47 913 47 976

kjell.hilde@nordcap.no

Styrearbeid, Forretnings- og strategiutvikling, internasjonalisering. 

tveiteraas.png

Lars Petter Tveteraas

Siviløkonom, NHH

+47 468 22 614

lars.tveteraas@nordcap.no

Rekruttering, organisasjonsutvikling, forretningsutvikling. 

 
 
torsvik.png

Hans Petter Torsvik

Siviløkonom, BI

+47 932 09 150

hans.petter.torsvik@nordcap.no

Forretnings- og organisasjonsutvikling, styrearbeid, digitalisering.

thoemt.png

Bjørn Thømt

Siviløkonom, NHH

+47 913 23 467

BJORN.thomt@Nordcap.no

Strategi, forretningsutvikling, prosesstyring, styrearbeid.

nordcap-ansatt.png

Helén Jetmundsen

Master of Management, BI

+47 411 44 343

helen.jetmundsen@Nordcap.no

Salgsutvikling, digitalisering, organisasjonsutvikling, coaching.

 

Her finner du oss


 

Vi holder til i DNV GL-bygget “Basen” i Thormøhlens gate 49 A i 2. etasje. Besøksregistrering skjer i resepsjonen. Det er ca. 2 minutter å gå fra nærmeste bybanestopp, Florida. Det er gjesteparkering utenfor bygget, betaling via Sesam Sesam.

Nordcap AS

Thormøhlens gate 49 A          

5006 Bergen

post@nordcap.no